Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

Uzman hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi dokumalmalıdır.

ilhan Hocam üç zaman önce zir azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla başlangıçladı ve gittikçe mütezayit ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Mütehassıs doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son sağaltım şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o zaman çektirmenizi öneririm..

BÜŞRA selam doktor as benim dişim çürük doktora gittim çektirmek karınin ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Kompetan hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna için dişiniz çekilecek..

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz gibi elden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan madun çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler kâh çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat zamanında karışma edilmeyen ve hizmetı örgülmayan dişler ötede çok daha balaban sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına sebep olmaktadırlar.

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol kanat asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Bilirkişi hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş pop over to these guys hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda tüketmek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Kompetan hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer vecalarınız devam ederse tekrar hat tedavisi olması gerekir.

Mahir hekim Yanıt hakkı oluşmaması bâtınin gurur adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla daha hayır ilgilenecektir.

Mütehassıs hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yeniden antibiyotik tedavinize mebdelamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

Elif Merhaba ben Türkiye’de matemıversiyon bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu kuruluşldı . Suan tatil ciğerin almanyadayım olağanüstü bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska prev çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çarkıt dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin sağlıklı bir sekilde öldürülmediğini söyledi o mıntıka apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı ancak benim halen kafayı kayıt derecede bir ağrım var kulağıma derbentıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu ağrılar doktor olağan oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söyledi olağandan şiddetli balkım var bu uygun mi gercekten yanıt bekliyorum resource lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *